Фестиваль, що відкрив десятки українських артистів, серед яких «Брати Гадюкіни», ВВ, «Кому Вниз», «Скрябін», «Табула Раса», «Плач Єремії», Олександр Пономарьов, Руслана та інші, святкує двадцятиліття.
«Червону руту» проводили у різних містах: Донецьку, Харкові, Києві, у Криму. Цього року, як і вперше, дійство відбудеться у Чернівцях. Протягом п’яти днів на глядачів чекає грандіозна програма: відкриття меморіальної дошки композиторові Володимиру Івасюку, присвяченої 40-річчю написання пісні «Червона рута», відкриття виставки Всеукраїнського трієнале «Український фолькмодерн 2009», конкурсні програми у жанрах акустичної, танцювальної, поп та рок музики, концерти зірок-переможців фестивалю різних років.
Організатори кажуть, на «Червоній руті» виступатимуть і відомі артисти, однак у конкурсі участі не братимуть. Адже головне завдання фестивалю – відкривати нові імена.
В Індії авокадо називають «коровою бідняка» - через підвищений зміст поживних речовин. Плоди авокадо містять понад десяток мінералів, які беруть участь у процесах побудови тканин, обміні білків, жирів, вуглеводів, вітамінів.
Залізо й мідь необхідні для нормального кровотворення, а натрій і калій регулюють водно-сольовий баланс в організмі, нормалізують артеріальний тиск і роботу всіх м'язів. Цей фрукт знижує ризик серцево-судинних захворювань, сповільнює процес старіння, пишуть «Факти».
Авокадо включають до складу різних салатів, а його м'якоть намазують на хліб замість масла.
Цю екзотичну статуетку можна отримати за найкращий пародійний та комедійний фільм. Три роки тому гумористи Вінниці започаткували фестиваль веселого кіно. Цьогоріч він уже став міжнародним, свої роботи на Вінниціанський фестиваль надіслали понад двісті учасників. До фіналу дійшли лише тридцять чотири. Пародійне кіно оцінюють незвично: невеличкі кліпи викладають в Інтернеті, оцінку можна виставити з будь-якого куточка світу. Фільм, за який проголосують більше глядачів і який найбільше сподобається журі, стає переможцем.
Про кохання, політиків, зірок шоу-бізнесу, армію та дівчат – на фестиваль пародійного кіно надсилають фільми будь-якого змісту. Головне – аби були короткими й смішними. Саме винахідливість і почуття гумору авторів оцінюють на Вінниціанському фестивалі. Навіть назву вигадали, як пародію на відомий Венеціанський, аби довести, що все має бути весело. Члени журі не збираються в кінотеатрах, а переглядають кліпи й ролики в Інтернеті.
Євгеній Майданик, координатор фестивалю: «Они обитают в 10-12 странах мира, робота у них довольно простая или довольно сложная, на сайте для них вывешивают все наши 250 роликов и дальше каждый высказывает свое мнение».
Двісті п’ятдесят відеороликів надіслали на фестиваль з Росії, Іспанії, Сполучених Штатів, Білорусі та України. Оргкомітет відібрав на розгляд лише тридцять чотири. Організатори кажуть, цензури у них немає, однак важливо, аби
... Читати далі »